Магістратура

Правила прийому на навчання до ЦНТУ


За довідками звертатись:


Тел.: (0522) 390-575; (0522) 390-467; (095) 2029245 (Viber Telegram), E-mail: cdp_kntu@ukr.net

Сайт ЦНТУ: http://www.kntu.kr.ua , розділ АБІТУРІЄНТ, вкладка: Центр довузівської підготовки.

Адреса 25006, м. Кропивницький, пр. Університетський, 8, к. 111. Центр довузівської підготовки: : тел: (0522) 390-467; (095)2029245.

Проїзд: тролейбуси №1, 5, 11; автобуси №114,Ю 155, 274, 284, 550; маршрутні таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274 до зупинки "Технічний університет".

Карта проїзду розташована на сайті ЦНТУ, розділ УНІВЕРСИТЕТ, вкладка: Контакти.







Шановні бакалаври!

Отступ первой строки

Найбільший виш Кіровоградського регіону – Центральноукраїнський національний технічний університет – пропонує вам долучитися до його багатотисячної родини і здобувати вищу освіту у магістратурі.

Кафедра «Автоматизації виробничих процесів» готує магістрів за спеціальністю


151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології"


Програма фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня «Магістр» за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» представлена нижче за посиланням

Програма фахового вступного випробування










28 грудня 2021 р. Увага!!!


Центральноукраїнський національний технічний університет запрошує на навчання за спеціальністю:

«151» АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Навчаючись за спеціальністю, студенти вивчають алгоритмічні мови та програмування, комп'ютерну графіку, основи об’єктно-орієнтованого та системного програмування, системи баз даних, здійснюють моделювання процесів та елементів систем керування, вивчають електроніку і мікросхемо техніку, теорію автоматичного управління. Особлива увага приділяється вивченню елементів і пристроїв автоматики та систем управління, засобам збору, передачі і обробки інформації, проектуванню пристроїв і систем автоматичного управління на базі мікропроцесорних засобів.

Під час навчання студенти набувають вміння з розрахунку, проектування та експлуатації автоматизованого електроприводу, цифрових систем автоматики, інформаційно-вимірювальних систем, систем і мережі передачі даних, засобів автоматики та телемеханіки тощо.

Випускники можуть обіймати посади керівника програмних і апаратних розробок, адміністратора інформаційних комп’ютерних систем і мереж, технічного менеджера комп’ютерної фірми, розробника локальних і цифрових систем, програміста відділу автоматизованих систем управління (АСУ), інженера з експлуатації систем автоматизованого керування, діагностики, контролю й обробки інформації, інженера контрольно-вимірювальних пристроїв і автоматики (КВПіА), оператора станцій технічного обслуговування з автоматизованим комп’ютерним моделюванням та керуванням, референта в галузі обчислювальної техніки в наукових, виробничих, комерційних і банківських установах різних форм власності.

Чому необхідно зробити вибір саме цієї спеціальності:

- Міністерство освіти і науки України щороку збільшує державне замовлення на підготовку ІТ-спеціалістів;

- наші спеціалісти зможуть успішно працювати в будь-яких сучасних галузях промисловості, так як вони теоретично і практично володіють сучасними комп’ютерними технологіями;

- робота завжди буде цікавою, оскільки вона завжди буде сучасною.

Сертифікати ЗНО (для вступу на ступень «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти):

«151» «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» – українська мова; математика; історія України або іноземна мова або біологія або географія або фізика або хімія.

Приймальна комісія:

(0522) 55-93-13;

Телефон/Viber: +38(095) 078-59-00;

e-mail: pk_kntu@ukr.net

Центр довузівської підготовки:

(0522) 390-575; (0522) 390-467;

Viber/Telegram: (095) 202-92-45;

e-mail: cdp_kntu@ukr.net


16 липня 2021 р. Увага!!!


До уваги вступників до магістратури! Не для кожної події в житті можна отримати другий шанс. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) із англійської мови – той випадок, коли другий шанс існує. Якщо ви з якось причини не склали ЄВІ під час основної сесії, повторно скласти ЄВІ можна буде на додатковій сесії 11 вересня 2021 року. Реєстрація на повторний ЄВІ триватиме з 27 липня по 5 серпня.

Для підготовки вступників до магістратури до складання Єдиного вступного іспиту в Центральноукраїнському національному технічному університеті в серпні діятимуть безкоштовні курси з англійської мови!

Для реєстрації на повторний ЄВІ та запису на підготовчі курси з англійської мови звертайтеся до приймальної комісії ЦНТУ:

(0522) 55-93-13;

Телефон/Viber: +38(095) 078-59-00;

e-mail: pk_kntu@ukr.net



14 липня 2021 р. Увага!!!


Сьогодні, 14 липня в Україні стартував прийом заяв та документів до закладів вищої освіти. Триватиме він до 23 липня (для ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти - прим.), фактично, півтора тижні, проте, як свідчить досвід минулих років, півтора тижня достатньо для того, щоб проставити «галочки» в електронному кабінеті вступника. Представники приймальної комісії ЦНТУ протягом 14-23 липня консультують та допомагають абітурієнтам оформити документи. Приймальна комісія працює з 8.30 до 18.00, у суботу та неділю із 9.00 до 15.00.

14 липня – початок прийому заяв та документів від вступників, але у розрізі вступної кампанії це один із етапів. Як розповів відповідальний секретар приймальної комісії ЦНТУ Дмитро Богатирьов, для працівників ПК це не початок, а продовження роботи, що стартувала наприкінці червня (внесення до бази абітурієнтів пільгових категорій, консультації щодо створення електронних кабінетів тощо).

Зараз робота приймальної комісії ЦНТУ також, переважно, консультаційна...



18 черввня 2021 р. Увага!!!


Протягом червня в ЦНТУ абітурієнти, що вступають до магістратури, матимуть можливість отримати консультації зі складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови.

Звертатися до аудиторії №318 із 10:00 до 11:00.

Телефон для довідок: (050) 250-32-75

15 жовтня 2020 р. Увага!!!



Сьогодні, 15 жовтня, опубліковано наказ МОН про затвердження Умов прийому на наступний рік. Відповідно до документа основний етап вступної кампанії у 2021 році відбудеться в липні.

«Ми плануємо провести наступну вступну кампанію в липні 2021 року, щоб і вступники, і члени приймальних комісій мали час на відпочинок перед початком нового навчального року. Оскільки ще не відомо, як буде розвиватися ситуація з поширенням коронавірусу, майже всі вступники (у тому числі й на основі ОКР молодшого спеціаліста) зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді. Для реєстрації електронного кабінету необхідно мати хоча б один сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту, виготовлений в Україні з використанням фотополімерних технологій. Ми також плануємо зробити можливим подання документів на зарахування дистанційно: безпосередньо через електронний кабінет вступника з використанням електронного підпису», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.


13 серпня 2020 р. Увага!!!



Сьогодні розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджет у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково встановлює її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.




21 липня 2020 р. Увага!!!



Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.


12 травня 2020 р. Увага!!!